Choď na obsah Choď na menu
 


Človek

Je to najrozšírenejšia rasa. Pán tvorstva, ako sám seba nazýva. Inými je označovaný ako bezvýznamný smrteľník. Neoplýva žiadnymi magickými schopnosťami, nedisponuje nadpriemernou silou, dlhovekosťou či krásou. Aj napriek tomu je človek nepredvídateľný, rafinovaný a nápaditý. Najlepšou vlastnosťou tejto rasy je však jej prispôsobivosť.  

 

Víla 

Sú to krásne a inteligentné stvorenia. Väčšina z nich má krídla. Okolo nich sa vznáša viditeľná aura. Ich schopnosť mámiť ľudí svojim tancom vraj nie je len výmysel. Víly sú vynikajúce liečiteľky, pretože svoju energiu dokážu vložiť do poranenia a tým ho vyliečiť. Len občas bývajú smutné, od prírody sú to veselé stvorenia

 

Upír

Upíri sú známi svojou túžbou po krvi. Väčšina z nich inklinuje k čiernej mágii, no nájdu sa výnimky.  Milujú noc a temnotu. Niektorý dokážu zmeniť akúkoľvek rasu na upíra jediným uhriznutím. Sú inteligentní, často samotári.Sú povestní aj svojimi dlhšími prednými zubami.

Elf

Elfovia oplývajú magickou mocou, ktorú čerpajú z hlbín prírody. Úzkostlivo si chránia svoje súkromie, tajomstvá a prastarú múdrosť svojich predkov. Sú to vysoké štíhle bytosti so vznešenými a krásnymi tvárami a so zašpicatenými ušami. Typické pre elfov sú veľmi dobre vyvinuté zmysly. Elfovia sa vyznajú v prírode a snažia sa ju chrániť ako svoj domov.

Anjel

Anjel znamená v prastarom jazyku posol. Anjeli sú bytosti svetla. Odtiaľ aj čerpajú svoju mágiu a energiu. Anatomicky sa líšia do ľudí iba krídlami, ktoré dokážu mimovoľne nechať miznúť. V prirodzenosti anjelov je ich inklinácia k dobru, no aj u nich sa nájdu čierne ovce. Takýmto anjelom sa hovorí Padlí. Anjeli sú jemné a krehké bytosti s čistým srdcom a dušou.

 

Démon

Tak ako sú anjeli zosobnením svetla a života, démoni sú ich protikladom – zosobneným temnoty, tmy a smrti. Tieto bytosti, ktorých korene siahajú až k počiatku sveta sú jedinou rasou, ktorá kráča zákutiami temnoty bez toho, aby sa v nich stratila. Ich duša je potrhaná na kusy, popretkávaná zlobou a tmou. Démoni nemajú pravú tvár, svju pdobu môžu meniť. Sú predurčení pre čiernu mágiu. Neovládajú ich žiadne emócie, nevedia, čo je to strach alebo bolesť.

víla noci bu bu

Pokračuj na registráciu>>>